Opravná písomka

Moderators: Martin Sleziak, Ludovit_Balko, Martin Niepel, Tibor Macko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5502
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Opravná písomka

Post by Martin Sleziak »

Viacero ľudí sa pýtalo, či bude nejaká opravná písomka.
Urobíme to podobne ako minulý semester: viewtopic.php?f=29&t=781
T.j. bude cez skúškové. Termín ešte dohodneme. (Tí, čo budú mať záujem o opravnú sa na ňu prihlásia v AISe - aby sme vedeli koľko písomiek treba nachystať.)
Bude iba 1 písomka, ktorá by mala pokryť učivo, ktoré sa vyskytlo na oboch písomkách písaných cez semester.
Ľuďom, ktorí budú písať opravnú, za z 3 písomiek (=2 cez semester + opravná) zarátajú dve najlepšie.)
Martin Sleziak
Posts: 5502
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Opravná písomka

Post by Martin Sleziak »

Už sú zverejnené body z oboch písomiek. Takže sa možno budete vedieť rozhodnúť, či máte záujem o opravnú písomku.
V priebehu budúceho týždňa by sme mohli dohodnúť termín. (Asi by bolo dobre, aby bol začiatkom semestra - pretože ak si chcete opraviť body zo semestra, asi to chcete ešte pred prvou skúškou z tohoto predmetu.)
Vy budete vedieť povedať, aké termíny vám nekolidujú s inými skúškami. A ešte bude treba voľnú miestnosť. Od toho, koľko bude záujemcov závisí, či budeme potrebovať veľkú miestnosť alebo iba akvárium.)
V podstate dohodnutie termínu záleží iba od skupiny 1PMA. (Podľa toho, čo mi povedal cvičiaci druhej skupiny, tak z 1MAT je zatiaľ iba jeden záujemca o opravnú písomku. Takže ak nás bude viac, ten jeden človek sa prispôsobí. Navyše termíny čo vyhovujú 1PMA budú pravdepodobne vyhovovať aj 1MAT, keďže v prvom ročníku máte väčšinu povinných predmetov rovnakých, a teda aj skúšky máte v rovnakých termínoch.)
Martin Sleziak
Posts: 5502
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Opravná písomka

Post by Martin Sleziak »

Dnes sme sa dohodli na termíne opravnej písomky. Bude v utorok 24. mája od 13.00 v akváriu M-X.
(Podľa toho, čo ste mi dnes povedali, sa zdá, že nebude až tak veľa záujemcov o opravnú písomku. Ja budem v tom istom termíne od 9.00 v M-X skúšať iný predmet - ale snáď o jednej už bude väčšina ľudí odskúšaných. Zmestiť do akvária by sme sa mali.)

Platí to čo som písal už vyššie - termín je vypísaný v AISe, kto chce ísť na opravnú písomku, mal by sa prihlásiť cez AIS.
Martin Sleziak
Posts: 5502
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Opravná písomka

Post by Martin Sleziak »

Martin Sleziak wrote:Platí to čo som písal už vyššie - termín je vypísaný v AISe, kto chce ísť na opravnú písomku, mal by sa prihlásiť cez AIS.
Jeden z vás mi mailoval, že sa nedá prihlásiť na opravnú písomku, ak už je človek prihlásený na skúšku.
Dôvod bol pravdepodobne ten, že som v AISe omylom vypísal tú písomku ako skúškový termín. Už som to opravil na "priebežné hodnotenie", takže pre ostatných by už azda takýto problém nemal nastať. (Ale ak by boli problémy tak sa ozvite. Malo by fungovať aj obrátene - ak sa niekto prihlásil na opravnú písomku a AIS mu potom nepovolil prihlásiť sa na skúšku, tak teraz by to už malo ísť.)
Post Reply