Konzultácie

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Konzultácie

Post by Martin Sleziak »

Konzultačné hodiny som vypísal po dohode na dnešnom cviku na utorok
(Po porovnaní vášho a môjho rozvrhu sme sa dohodli, že toto vyzerá byť vcelku rozumný čas.)

To samozrejme neznamená, že nemôžete prísť na konzultácie v inom čase.
V podstate kedykoľvek ma môžete skúsiť nájsť na M-129 - najhoršie, čo sa môže stať, je že ma nenájdete alebo že práve nebudem mať čas.
Alebo sa môžete skúsiť dohodnúť na presnom termíne mailom, aby ste mali istotu, že ma zastihnete.
Aj v jednom aj v druhom prípade sa oplatí predtým pozrieť na môj rozvrh - aby ste vedeli nejaké časy, kedy nebudem môcť, alebo aj naopak, z rozvrhu vidíte nejaké časy, kedy som určite v škole, keďže vtedy učím.

A ešte raz pripomeniem, že keď máte nejaké nejasnosti, tak sa môžete pýtať aj na fóre.
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie

Post by Martin Sleziak »

Dnes sa po cviku niekto písal na konzultácie. (Čo je asi vcelku logické, keď sa blíži písomka.)
Platí to, čo som písal v predošlom príspevku. Konzultačné hodiny sú vypísané na utorok 17.20: http://msleziak.com/vyuka/rozvrh.txt
T.j. v tomto čase ma určite nájdete a budem k dispozícii.

Dá sa aj v iných termínoch - jednoducho sa skúste za mnou zastaviť, prinajhoršom sa môže stať, že ma nenájdete alebo že vám poviem, že práve nemám čas. Alebo si môžete vopred dohodnúť termín mailom.

A samozrejme, ak to je nejaká jednoduchá vec a nie dlhšie konzultácie, kde treba prejsť viacero rôznych otázok, tak máme aj fórum.
Martin Sleziak wrote: A ešte raz pripomeniem, že keď máte nejaké nejasnosti, tak sa môžete pýtať aj na fóre.
Post Reply