Algebra - 1. krúžok - zmena termínu písomky

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Algebra - 1. krúžok - zmena termínu písomky

Post by Martin Sleziak »

Adam Štefunko wrote: Dobrý deň,
rád by som sa Vás spýtal, či by bolo možné presunúť písomku z algebry ešte o týždeň, keďže nám bola včera oznámená písomka z mat. analýzy, ktorá má byť túto stredu o 18.10. Tým pádom by sme ani nemohli mať konzultáciu. Doc. Kubáček trvá na tom, aby písomka bola v tento deň, čiže sa s ňou už nedá hýbať.
Preto sme sa v našom krúžku dohodli na tom, že by sme Vám napísali správu a dohodli sa.
Podľa toho, ako je Váš mail sformulovaný, tak to beriem tak, že hovoríte za celý krúžok. Zdalo sa mi rozumné odpísať tak, aby to videli naozaj všetci - takže posielam túto odpoveď na mailové adresy, ktoré mám na ľudí z 1INF1 z AISu a dávam ju súčasne aj na fórum.

Beriem to teda tak, že budúci týždeň budeme na cviku normálne preberať ďalej látku a termín písomky bude ten ďalší štvrtok (teda 19.11).

Dúfam, že je to naozaj tak, že ste sa navzájom dohodli všetci z krúžku a že túto dohodu teda môžem brať ako definitívnu.

Ak by sa azda stalo, že niektorí z Vás s touto zmenou nesúhlasia a je ešte potrebná nejaká ďalšia diskusia k termínu písomky, tak by som uprednostnil, aby prebiehala na fóre - kde si ju môžu prečítať všetci.
Adrián Goga
Posts: 18
Joined: Thu Sep 24, 2015 11:30 pm

Re: Algebra - 1. krúžok - zmena termínu písomky

Post by Adrián Goga »

Ja mám 19. 11. skúšky v autoškole. Mohol by som si aspoň písomku individuálne napísať skôr/ neskôr?
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Algebra - 1. krúžok - zmena termínu písomky

Post by Martin Sleziak »

Adrián Goga wrote:Ja mám 19. 11. skúšky v autoškole. Mohol by som si aspoň písomku individuálne napísať skôr/ neskôr?
Predpokladám, že sa nájdu ešte aj nejakí ďalší jeden čí dvaja ľudia, ktorí nebudú môcť písať v tom termíne. (Napríklad ak niekto ochorie.)
S vami (a ostatnými, čo budú chýbať), by som sa nejako dohodol individuálne na náhradnom termíne. (Ak má niekto vážny dôvod, prečo nemohol prísť na písomku, tak je jasné, že to nejako budeme riešiť.)

Každopádne ďakujem, že ste sa ozvali - písal som sem hlavne, aby som vedel, či je veľa ľudí, ktorým termín 19.11. nevyhovuje. A zatiaľ teda viem o vás. Ak by bolo takých ľudí veľa, tak by to asi bola situácia, ktorú treba riešiť.

Snáď priveľa ľudí, ktorým by ten termín nevyhovoval, nebude. Aspoň podľa toho, čo som sa dozvedel z ďalšieho mailu:
Diskutovali sme o tom na Facebooku, kde máme skupinu, a drvivá väčšina ľudí, ktorí to komentovali, bola za.
Post Reply