Termíny skúšok

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican, Ludovit_Balko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5536
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Termíny skúšok

Post by Martin Sleziak »

Dnes sme sa dohodli na takýchto termínoch (už sú aj vypísané v AISe).
Utorok 24.5. od 9.00 v M-X.
Piatok 3.6. od 9.00 v F1-328. (Tento termín som dali do väčšej miestnosti, lebo od 14.00 sa v nej bude písať opravná písomka.)
Piatok 10.6. od 9.00 v M-X.
Pondelok 13.6. od 9.00 v M-X.

Ešte vypíšem nejaké ďalšie termíny počas posledných dvoch týždňoch skúškového. Ale počkám, kým budú určené termíny bakalárskych štátnic.
Martin Sleziak
Posts: 5536
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok

Post by Martin Sleziak »

Martin Sleziak wrote:Ešte vypíšem nejaké ďalšie termíny počas posledných dvoch týždňoch skúškového. Ale počkám, kým budú určené termíny bakalárskych štátnic.
Tie zostávajúce dva termíny som vypísal na:
* pondelok 20.6. (v M-IX);
* piatok 1.7. (v M-X).

Podobne ako predošlé termíny, skúška je od 9.00.

Ak by bolo veľa ľudí, ktorým ani jeden z týchto dvoch termínov nebude vyhovovať, tak by som mohol vypísať aj nejaký ďalší termín. Už teraz však poviem, že do úvahy prichádzajú iba piatok 24.6. a pondelok 27.6.
Martin Sleziak
Posts: 5536
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok

Post by Martin Sleziak »

Martin Sleziak wrote: Ak by bolo veľa ľudí, ktorým ani jeden z týchto dvoch termínov nebude vyhovovať, tak by som mohol vypísať aj nejaký ďalší termín. Už teraz však poviem, že do úvahy prichádzajú iba piatok 24.6. a pondelok 27.6.
Keďže sa ozvalo viacero ľudí, ktorým tieto dva termíny priveľmi nevyhovovali, tak som pridal ešte termín 27.6 (od 9.00, v M-X).
Post Reply