Konzultácie počas skúškového

Moderators: Martin Sleziak, Ludovit_Balko, Martin Niepel, Tibor Macko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Konzultácie počas skúškového

Post by Martin Sleziak »

Ak budete niečo potrebovať počas skúškového, budem sa snažiť nájsť si čas. Takisto sa budem snažiť odpovedať na otázky na fóre.
Napíšem ale nejaké termíny, o ktorých vopred viem povedať, že ma bude ťažšie zohnať alebo budem mať menej času.
Piatky mám vypísané skúškové termíny - čiže čas na konzultácie budem mať iba popoludní a aj to iba v prípade, že by sa prihlásilo málo ľudí.
V týždni 9.1.-13.1. budem mať nejaké povinnosti, kvôli ktorým budem ťažšie zastihnuteľný. Podobne to bude 31.1.-2.2. A potom ďalší týždeň 6.2.-9.2. sa so mnou nedá počítať prakticky vôbec.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie počas skúškového

Post by Martin Sleziak »

Možno som to mal aj explicitne spomenúť aj na poslednom cviku, ale azda je to samozrejmé aj bez toho, aby som to zdôrazňoval.
Ak narazíte na nejaké problémy, tak sa môžete pýtať na fóre alebo skúsiť prísť na konzultácie. V princípe by som mal byť väčšinu skúškového zastihnuteľný. (Ak chcete, môžete sa ešte pre istotu vopred dohodnúť mailom.)

Čas na konzultácie nebudem mať vtedy, keď budem skúšať: viewtopic.php?t=1105
Takisto v týždni od 26.6 budem väčšinu dní zrejme na bakalárskych štátniciach.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie počas skúškového

Post by Martin Sleziak »

Ak by ste pri príprave na skúšky ešte narazili na niečo, čo sa bude treba opýtať, tak sa samozrejme môžete pýtať tu na fóre alebo sa za mnou niekedy zastaviť. (Prípadne sa môžete vopred dohodnúť na termíne mailom, ak chcete mať istotu, že ma zastihnete.)

Rovno sem ale napíšem aj to, že viacero piatkov budem mať skúšky: viewtopic.php?t=1188
Okrem toho v čase od 31. januára do 9. februára budem ťažšie mať nejaké iné povinnosti, takže vtedy budem ťažšie zastihnuteľný.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie počas skúškového

Post by Martin Sleziak »

Platí to čo minule - ak bude niečo treba, tak sa môžete pýtať na fóre alebo niekedy prísť na konzultácie. Keď budem môcť, budem sa snažiť nájsť si čas.

Rovno napíšem, že ma nezastihnete v piatky - vtedy mám vypísané skúškové termíny: viewtopic.php?t=1188
Na konci júna budem v nejakých štátnicových komisiách - konkrétne 19. a 20.6., potom 26. a 27.6.
A ešte by mala pribudnúť nejaká jedna akcia, kedy budem ťažšie zastihnuteľný - zatiaľ nie je jasný termín, keď budem vedieť, tak ho sem doplním.

EDIT: V pondelok 11.6. ma zastihnete zrejme až popoludní.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie počas skúškového

Post by Martin Sleziak »

Podobne ako po minulé roky napíšem, že cez skúškové v prípade potreby máte možnosť konzultácií a môžete sa pýtať aj na fóre ak narazíte na nejaký problém. V princípe by som mal byť zväčša počas skúškového zastihnuteľný v škole, možno sa môžete poistiť tým, že sa vopred dohodnete mailom.
Vopred spomeniem aj to, že zhruba v čase od 28.1. do 5.2. budem mať o dosť menej času a budem ťažšie zastihnuteľný. Inokedy cez skúškové by asi nemal byť príliš veľký problém.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie počas skúškového

Post by Martin Sleziak »

Pre istotu sem napíšem, že od 24. januára do 30. januára budem v škole ťažšie zastihnuteľný a pravdepodobne nebudem mať čas na prípadné konzultácie. (Ak sa objavia nejaké otázky na fóre, budem sa snažiť odpovedať, ak sa mi podarí nájsť si čas.)
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie počas skúškového

Post by Martin Sleziak »

Podobne ako po minulé roky napíšem to, že v prípade potreby konzultácie.
Platí to čo zvyčajne:
* Dá sa pýtať mailom.
* Dá sa pýtať na fóre.
* Dá sa dohodnúť na nejakom termíne a spraviť konzultácie cez Teams. (V princípe vtedy, keď ma vidíte online v Teams, tak sa môžete jednoducho ozvať, že či nemám čas vtedy alebo kedy budem mať čas.)

Rovno napíšem, nejaké termíny, kedy určite nemôžem:
* Pondelky skúšam iný predmet.
* Termíny, kedy budem na štátniciach: 17.6., 18.6., 21.6.
* Rôzne: 27.5.
Post Reply