Termíny skúšok LS 2017/18

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican, Ludovit_Balko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Termíny skúšok LS 2017/18

Post by Martin Sleziak »

V priebehu tohoto týždňa by sme sa mohli dohodnúť na termínoch skúšok.
Môj návrh by bol piatky - ak to bude vyhovovať aj vám. S tým, že zatiaľ by som vypísal termíny na prvé štyri týždne skúškového a či bude treba termíny na oba zvyšné týždne (alebo vôbec nejaké ďalšie termíny) uvidíme podľa toho, ako dopadnú tieto termíny - či ešte budú nejakí ľudia bez známky.

Videl som, že z matematickej analýzy máte v AISe rezervované nejaké termíny na stredy - takže prinajmenšom s týmto sa to neprekrýva.
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok LS 2017/18

Post by Martin Sleziak »

Ako sme sa dohodli, termíny skúšok som vypísal na piatky, konkrétne:
25. mája v F1-109 (toto bude súčasne s opravnými písomkami, ktoré budem mať z nejakých iných predmetov)
1. júna v F1-108 (v tomto termíne bude aj opravná písomka)
8. júna v M-I
15. júna v M-I
Skúšky začínajú do 9.00 spoločnou písomkou.

Sme dohodnutí, že ak bude treba, tak ešte nejaký termín (alebo aj dva) môžem vypísať aj počas posledných dvoch týždňov skúškového.
Ak by bol problém s akváriami, lebo sa bud vŕtať, tak to budeme riešiť v júni. Buď vám dám vopred vedieť, alebo na akváriu nájdete odkaz kam sme sa presunuli.

Budem sa snažiť v priebehu tohoto týždňa napísať na fórum detailne čo sa skúša (najmä čo sa týka vecí, ktoré zostali na samoštúdium). A takisto napíšem aj nejaké veci týkajúce sa opravnej písomky.
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok LS 2017/18

Post by Martin Sleziak »

Pretože sa na to niekto bol priamo spýtať, tak ešte raz zdôrazním toto.
Martin Sleziak wrote: Thu May 17, 2018 6:46 pm Sme dohodnutí, že ak bude treba, tak ešte nejaký termín (alebo aj dva) môžem vypísať aj počas posledných dvoch týždňov skúškového.
Ak by bol problém s akváriami, lebo sa bud vŕtať, tak to budeme riešiť v júni. Buď vám dám vopred vedieť, alebo na akváriu nájdete odkaz kam sme sa presunuli.
Síce tie posledné dva týždne budem mať aj iné povinnosti a niektoré dni nebudem môcť: viewtopic.php?t=1010
Ale ak bude treba, budú ešte jeden alebo dva ďalšie termíny. Kedy konkrétne už skúsim ale dohadovať priamo s ľuďmi, ktorí ešte nebudú mať skúšku za sebou - asi sa jednoduchšie dohodneme. (A teda stále dúfam, že tých čo zostanú na vyskúšanie na tie posledné dva týždne nebude veľa, takže možno dohodnúť termín nebude až taký veľký problém.)
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok LS 2017/18

Post by Martin Sleziak »

Pribudol ešte termín 22. júna (tiež v akváriu M-I).
Post Reply