Konzultácie

Moderators: Martin Sleziak, Ludovit_Balko, Martin Niepel, Tibor Macko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Konzultácie

Post by Martin Sleziak »

Dúfam, že to nezabudnem povedať aj na cviku - ale pre istotu píšem aj sem.
Ak by ste sa potrebovali opýtať niečo k veciam, ktoré preberáme, tak sa určite netreba báť ozvať.

Dobrý čas na konzultácie je napríklad v piatok tesne po cviku. (1PMA tam má výuku, ale ostatné skupiny majú v rozvrhu voľno.)

A teda okrem možnosti spýtať sa po cviku je aj možnosť:
  • Spýtať sa mailom. (Odpoviem buď mailom alebo na fóre - ak sa mi zdá, že to bude užitočné aj pre ostatných.)
  • Spýtať sa na fóre.
  • Niekedy sa zastaviť osobne. (Buď len vyskúšať, či nemám čas, alebo sa vopred dohodnúť kedy.)
  • Spýtať sa a konzultovať cez teams. (Ak vidíte, že som online, tak sa dá aj priamo spýtať či práve nemám čas. Alebo sa nejako skúsiť dohodnúť na termíne.)
Výber možnosti, ktorá sa vám najviac bude hodiť, asi závisí od veľa vecí - napríklad aj od toho, či máte iba niečo krátke, alebo či je viac vecí, na ktoré sa potrebujete pozrieť.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Konzultácie

Post by Martin Sleziak »

Martin Sleziak wrote: Thu Sep 30, 2021 7:37 pm Dobrý čas na konzultácie je napríklad v piatok tesne po cviku. (1PMA tam má výuku, ale ostatné skupiny majú v rozvrhu voľno.)
Keďže som mailom dostal otázku o konzultáciách, tak zopakujem to, o čom sme hovorili aj na cviku.
Stále platí to, čo je napísané vyššie - dá sa konzultovať napríklad tesne po cviku. (Medzičasom sa rozvrh zmenil tak, že 1PMA tam má tiež voľno.)

A okrem toho v princípe hocikedy (samozrejme, oplatí sa možno pozrieť na môj rozvrh, nech viete, či ma vôbec máte šancu zastihnúť - pokiaľ mám krátko pred nejakou výukou alebo medzi dvoma hodinami, tak vám skoro určite poviem, že práve nemôžem).
Buď sa dá jednoducho prísť a skúsiť, či náhodou práve nemám čas. (To isté platí pre Teams - ak ma vidíte zeleným, môžete sa skúsiť ozvať. Možno vám poviem, že práve nemôžem - ale možno budem mať čas a budem vám môcť odpovedať na to, čo ste sa chceli spýtať.)
Alebo sa môžete skúsiť vopred dohodnúť na nejakom konkrétnom termíne.
Post Reply