Piatkové cviko - prezenčne či dištančne?

Moderators: Martin Sleziak, Ludovit_Balko, Martin Niepel, Tibor Macko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Piatkové cviko - prezenčne či dištančne?

Post by Martin Sleziak »

Na otázku, akou formou pobeží piatkové cvičenie v tomto okamihu ešte neviem povedať.
Niektorí z vás majú v piatok 8.10 angličtinu. Uvidíme, ako sa dohodnete o tejto výuke - a podľa toho sa prispôsobíme.
T.j. ak angličtinu budete mať dištančne, tak budeme mať dištančne aj výberové cviko.
Ak angličtina bude prezenčne, tak budeme mať prezenčne aj výberové cviko.

Je možné, že o tom ako bude angličtina sa dozviete od vašej vyučujúcej skôr než o tom budem vedieť ja. Ak by to tak bolo, tak mi prosím dajte vedieť.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Piatkové cviko - prezenčne či dištančne?

Post by Martin Sleziak »

Keďže angličtina (ktorú majú niektorí z Vás 8.10) bude tento týždeň prezenčne - aspoň teda podľa informácie, ktoré som dostal od Vás - tak aj s výberovým cvikom piatok 12. novembra počítam prezenčne. T.j. stretneme sa v obvyklom čase a obvyklej miestnosti.

Ak sa časom ukáže, že angličtinu budete musieť mať online, tak sa situácii prispôsobíme. (Pravdepodobne zajtra, keď prídete z angličtiny, budete vedieť povedať či ste sa tam už definitívne dohodli na tom, že tu bude bývať prezenčne, alebo je stále možné, že pôjdete dištančne.)
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Piatkové cviko - prezenčne či dištančne?

Post by Martin Sleziak »

Podľa toho, čo ste mi povedali dnes na cviku, zostáva angličtina prezenčne aj zvyšok semestra - a teda zostávame prezenčne aj s touto hodinou.
Post Reply