Opravné písomky - termín, prihlasovanie

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican, Ludovit_Balko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5536
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Opravné písomky - termín, prihlasovanie

Post by Martin Sleziak »

Dohodli sme sa, že opravná písomka bude 3. júna (spolu so skúškovým termínom; od 9.00).

Pripomeniem, že:
* Máte možnosť opraviť si jednu z písomiek - t.j. ak chcete písať opravnú písomku, tak si vyberiete, či prvú alebo druhú.
* Opravnou písomkou sa nedá zhoršiť si hodnotenie. (T.j. ak by ste opravnú písomku napísali na menej bodov, než máte zo semestra, tak zostávajú v platnosti body, ktoré ste získali cez semester.)

Niekedy začiatkom budúceho týždňa by mali byť opravené písomky - takže potom sa asi budete vedieť rozhodnúť, či máte záujem
Ak chcete písať opravnú písomky, napíšte mi mail. Do mailu napíšte aj to, či chcete opravovať prvú alebo druhú písomku.

(Prihlasovanie som dal radšej mailom - ak by som ho dal do AISu, tak by sa mohlo ľahko popliesť, že by sa niekto namiesto opravnej písomky prihlásil na skúšku alebo obrátene. Tipujem, že záujemcov o opravnú písomku nebude veľa - pár ľudí vybavíme najjednoduchšie takto cez mail.)

Ak sa nájdu nejakí ľudia, ktorí budú chcieť prísť na skúškový termín ešte pred opravnou písomkou a budú chcieť aj písať opravnú písomku, tak skúšku uzavrieme tým, že budete vedieť koľko máte bodov - a známka sa definitívne uzavrie, keď bude jasné to, koľko bodov máte po opravnej písomke.
Martin Sleziak
Posts: 5536
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Opravné písomky - termín, prihlasovanie

Post by Martin Sleziak »

Nepísal som nikde na web nejaké info týkajúce sa náhradnej písomky (pre tých, čo nemohli prísť na druhú písomku).
Napísal som priamo na mail tým z vás, ktorí ste na druhej písomke neboli.
Post Reply