Skúšky LS 2022/23 - termíny

Moderator: Martin Sleziak

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Skúšky LS 2022/23 - termíny

Post by Martin Sleziak »

Ako sme sa rozprávali, chcel by som mať rádovo jeden termín na týždeň a zatiaľ som navrhol dať ako termíny piatky.
Na cviku posledný týždeň sa môžeme dohodnúť, či dáme začiatok skúšky na 8.30 alebo to chceme posunúť na skôr alebo na neskôr.
Limit na jeden termín dám 20 študentov - aj keď predpokladám, že zvyčajne to bude menej.

V AISe som zatiaľ vypísal termíny na prvé štyri piatky v skúškovom období (19.5., 26.5., 2.6. a 9.6.) - ale ešte tento týždeň sa porozprávame na cviku, či tieto termíny vyhovujú alebo či niektoré z nich ešte budeme chcieť zmeniť. Takže možnosť prihlasovať sa na tieto termíny otvorím až potom.
A ďalšie termíny vypíšem až potom, keď budú jasné termíny všetkých štátnicových komisií, ktoré sa ma týkajú.

Podľa harmonogramu budú bakalárske štátnice v termínoch 13.6. až 23.6.
Skúška nebude môcť byť 16. júna ani 23. júna - takže ak dám nejaké termíny v týchto týždňoch, tak to dám na iný deň ako piatok. Ale zatiaľ ešte nie sú určené dátumy na všetky štátnicové komisie, v ktorých budem.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Skúšky LS 2022/23 - termíny

Post by Martin Sleziak »

Sľúbil som vypísať ďalšie termíny, keď už budú jasné termíny štátnych skúšok bakalárskeho štúdia.
A súčasne napíšem aj niečo k termínom do 9. júna (keďže vtedy končí skúškové obdobie pre tých z vás, ktorí tento školský rok končíte bakalárske štúdium).

Termíny po 9.6.
U mňa sa situácia vyvinula tak, že skúšky nemôžu byť v žiadnom z termínov od 16.6. do 23.6. (Teda v týždni od 19. do 23. júna - t.j. šiestom týždni skúškového - nebude termín.)
V piatom týždni nemôžem v piatok - vypísal som v AISe termín na pondelok 12.6.
V poslednom týždni som vypísal termín na piatok 30.6.
Ak by náhodou bolo treba, tak som ochotný vypísať v poslednom týždni ešte jeden termín. (Ale skôr odhadujem, že nebude treba. Každopádne, toto už budem riešiť priamo s ľuďmi, ktorí ku koncu skúškového ešte nebudú mať známku.)

Termíny do 9.6.
Tretiacke skúškové končí 9.6. Čiže najmä z toho dôvodu sa opýtam, či nepridať ešte jeden termín v štvrtom týždni skúškového. (Môj návrh je pondelok 5.6.)
Poprosím tých z vás, ktorí potrebujú skúšky uzavrieť do 9.6. a takýto termín by vám vyhovoval lepšie, tak mi dajte vedieť. Ak bude viacero záujemcov, tak pridám ešte jeden termín (vlastne poslednom pre tretí ročník).
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Skúšky LS 2022/23 - termíny

Post by Martin Sleziak »

Martin Sleziak wrote: Thu May 25, 2023 8:41 am Termíny po 9.6.
U mňa sa situácia vyvinula tak, že skúšky nemôžu byť v žiadnom z termínov od 16.6. do 23.6. (Teda v týždni od 19. do 23. júna - t.j. šiestom týždni skúškového - nebude termín.)
V piatom týždni nemôžem v piatok - vypísal som v AISe termín na pondelok 12.6.
V poslednom týždni som vypísal termín na piatok 30.6.
Ak by náhodou bolo treba, tak som ochotný vypísať v poslednom týždni ešte jeden termín. (Ale skôr odhadujem, že nebude treba. Každopádne, toto už budem riešiť priamo s ľuďmi, ktorí ku koncu skúškového ešte nebudú mať známku.)
Keďže som dostal mail o tom, že možno by bol záujem o ešte nejaký termín po 9.6., tak aj sem doplním, že okrem už spomenutých dátumov:
* Nemôžem ani 13.6., takže v piatom týždni skúškového už zostávajú len streda alebo štvrtok (14.6. alebo 15.6.). Je v tomto týždni už vypísaný termín na pondelok 12.6. (Ale podľa mailu, ktorý som dostal, vtedy viacerí z vás majú opravný termín z iného predmetu.)
* V poslednom týždni skúškového naisto neviem povedať, či budem môcť v pondelok. Už je vypísaný termín na piatok 30.6. - ak by ešte nejaký pribudol, tak možnosti sú 27.6. až 29.6.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Skúšky LS 2022/23 - termíny

Post by Martin Sleziak »

Pridal som do AISu termín na utorok 27.6.
Ešte som pre istotu neotvoril prihlasovanie - ak by náhodou boli proti tomu termínu námietky. (Ale dúfam, že nebudú - podľa mailu od jedného z vás ste sa na takomto termíne dohodli viacerí. Ak sa nikto neozve, že by s týmto termínom bol nejaký problém pre veľa ľudí, tak o pár dní sa už bude dať aj prihlasovať.)
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Skúšky LS 2022/23 - termíny

Post by Martin Sleziak »

Ešte pribudol aj termín štvrtok 15.6. (Aj tu som to pre istotu urobil tak, že prihlasovanie je otvorené až od piatku 9.6.)
Post Reply