Termíny skúšok ZS 2023/24

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Termíny skúšok ZS 2023/24

Post by Martin Sleziak »

Na prednáške sme sa rozprávali o termínoch skúšok.
Zatiaľ sme sa predbežne dohodli na tom, že to budú štvrtky počas skúškového obdbia.
Vo štvrtok 25.1. máte opravnú písomku z iného predmetu - tam sme sa dohodli, že to bude namiesto toho v piatok.

V AISe som vypísal termíny zatiaľ takto - ak by sa ukázalo, že niektorý z nich vám nevyhovuje (napríklad ak tam bude z nejakého predmetu hromadný termín, ktorý sa týka všetkých) tak ich ešte upravíme. (To je aj dôvod, prečo som ich zadal tak, že sa na ne nedá prihlasovať.)

Niektorý týždeň počas skúškového nebudem môcť ja - ale zatiaľ ešte presne neviem ktorý. Toto tiež časom upresním. (Čiže jeden z týždňov skúškového obdobia nebude žiadny termín.)

Bez ohľadu na to, či ešte budeme nejako dátumy meniť, tieto veci zostanú:
* Skúšky začínajú od 8.00.
* Maximálny počet prihlásených na termín je 20.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok ZS 2023/24

Post by Martin Sleziak »

Martin Sleziak wrote: Tue Nov 28, 2023 3:29 pm Zatiaľ sme sa predbežne dohodli na tom, že to budú štvrtky počas skúškového obdobia.
Momentálne je v AISe otvorené prihlasovanie na prvých troch termínoch - t.j 4., 11. a 18. januára.
Budúci týždeň sa na hodine ešte raz pre istotu opýtam či vyhovujú aj ostatné termíny tak ako sú v AISe - a snáď dovtedy už bude jasné aj to, ktorý týždeň skúškového nebudem môcť skúšať. (Určite to ale nebude žiadny z prvých troch.)

Ak by sa časom ukázalo, že treba viac termínov - napríklad ak sa málo ľudí zapíše na termíny v prvej polovičke skúškového a potom sa už na zostávajúce nezmestíte - tak vypíšem ešte aj nejaké ďalšie termíny.
V takom prípade by sme sa nejako online dohodli na tom, že ktorý deň v týždni vám najlepšie vyhovuje.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok ZS 2023/24

Post by Martin Sleziak »

K tomu, čo som písal doteraz, doplním že v týždni 29.1 až 2.2 nebude termín.

V AISe sú termíny 4., 11., 18. a 26. januára a aj 8. a 15. februára - už sú všetky aj otvorené na prihlasovanie.
Všetky termíny majú limit 20 ľudí, skúšky sú od 8.00, doteraz vypísané termíny sú v F1-109.

Ako som kedysi sľúbil, ak by sa ukázalo že treba ešte nejaké ďalšie termíny, tak zo dva termíny pridám.
Martin Sleziak wrote: Tue Dec 05, 2023 1:57 pm Ak by sa časom ukázalo, že treba viac termínov - napríklad ak sa málo ľudí zapíše na termíny v prvej polovičke skúškového a potom sa už na zostávajúce nezmestíte - tak vypíšem ešte aj nejaké ďalšie termíny.
V takom prípade by sme sa nejako online dohodli na tom, že ktorý deň v týždni vám najlepšie vyhovuje.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok ZS 2023/24

Post by Martin Sleziak »

Napíšem stručne info k potenciálnemu ďalšiemu termínu aj na fórum - tým z Vás, ktorí ešte nemajú skúšku, som poslal linku na formulár MS Forms, kde môžete zahlasovať či by Vám vyhovovalo pridanie termínu 19.1., 22.1. alebo 23.1. (Hlasovanie je do utorka 16.1. Či termín pribudne dám vedieť mailom a napíšem aj sem na fórum.)
Ponúkol som ešte jeden termín navyše niekedy v nasledujúcich dvoch týždňoch preto, že som videl, že oba najbližšie termíny sú už plne obsadené.
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok ZS 2023/24

Post by Martin Sleziak »

Martin Sleziak wrote: Sun Jan 14, 2024 2:14 pm Napíšem stručne info k potenciálnemu ďalšiemu termínu aj na fórum - tým z Vás, ktorí ešte nemajú skúšku, som poslal linku na formulár MS Forms, kde môžete zahlasovať či by Vám vyhovovalo pridanie termínu 19.1., 22.1. alebo 23.1. (Hlasovanie je do utorka 16.1. Či termín pribudne dám vedieť mailom a napíšem aj sem na fórum.)
Našlo sa viacero ľudí, ktorí sa vyjadrili, že majú záujem.
Pridal som termín na pondelok 22.1.
Post Reply