Opravná písomka

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican

Post Reply
jaroslav.gurican
Posts: 206
Joined: Fri Aug 31, 2012 4:34 pm

Opravná písomka

Post by jaroslav.gurican »

Ako som vám hovoril na cvičeniach, ak máte záujem, môžete si opraviť jednu z písomiek.

Opravná písomka bude 5. januára (aj to som hovoril, že bude buď 4. alebo 5., ale 4. je termin skúšky z Algebry) o 10.00 v posluchárni B.

Pre tieto písomky som na 5. 1. v AISe vytvoril termíny ako termíny pre priebežné hodnotenie (takže pozor, 5. 1. nie je normálna skúška, je to len opravná písomka).
Jeden "termín" má v poznámke "Opravná písomka za písomku č. 1", druhý má v poznámke "Opravná písomka za písomku č. 2".
Dobre si všimnite, ktorý "termín" vyberáte (na základe tej poznámky) - t.j. ktorú z tých písomiek si chcete-potrebujete opraviť a prihláste (najviac) na jeden z tých termínov. V AISe sa nedá zadať možnosť vylúčenia, aspoň o tom neviem, ak sa prihlásite na obidva, bude to zle.

Takže mi neposielajte emaily, kto chce prísť na opravu ktorej písomky, ale tí, čo máte záujem, prihláste sa do niektorého z tých 2 termínov 5. 1. o 10.00.

Aj tí, ktorí mi už poslali emaly, bolo by dobre, keby sa prihlásili cez AIS.

Ako som hovoril, v prípade, že na opravnej písomke získate menej bodov, ako ste získali pôvodne, body meniť nebudem. Zmením ich len ak získate viac ako v rámci pôvodnej písomky.
Post Reply