Hodnotenie, navrhy na vylepsenie

Moderator: Martin Sleziak

Post Reply
filipsladek
Posts: 3
Joined: Tue Feb 21, 2012 11:21 pm

Hodnotenie, navrhy na vylepsenie

Post by filipsladek »

V prvom rade by som chcel podakovat prednasajucemu za vsetko, co pre nas tento semester urobil.

Dakujem za spisanie skript, je to urcite velka pomoc pre kazdeho, taky zjednocujuci material, o ktory sa mozeme opriet nie len v priprave na skusku, ale aj ked si davame cele ucivo dokopy. Skripta su jasne a zrozumitelne pisane aj s prikladmi, na ktorych sa niektore veci lahsie pochopia.

System vedenia cvik, ze sada prikladov je dopredu znama je asi najspravnejsi. Vyborne bolo aj velke mnozstvo premii.
Mozno by som zrychlil, sprehladnil cvika ktore boli s cviciacou, dakedy to tak trochu zamrzlo a natahovalo sa riesenie prikladov pri tabuli. Cvika s prednasajucim boli super.

Nakoniec je super, ze sa stihlo toho fakt moc (vysoky nadpriemer ostatnych predmetov za semester). Dokonca to bolo spravene poriadne a v skriptach boli doplnene pasaze navyse - proste tak to ma byt.

Takisto skuska bola super, spravny format podla mna, kde sa daval priestor aj teorii aj prikladom.

Nakoniec vdaka prednasajucemu, ze bol ochotny venovat sa studentom navyse - osobne, prostrednictvom fora, ponuknuta prednaska navyse.
Post Reply