Termíny skúšok

Moderators: Martin Sleziak, TomasRusin, Veronika Lackova, davidwilsch, jaroslav.gurican

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5582
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Termíny skúšok

Post by Martin Sleziak »

Asi ste si už všimli, že v AISe sú už vypísané termíny.

Ako sme sa rozprávali, termíny sú prevažne utorky. Prvý týždeň skúškového mám v utorok skúšku z iného predmetu, vtedy je termín v stredu. Prvý februárový týždeň (3.2.-7.2.) nie je žiadny termín.

Termíny: 8.1., 14.1., 21.1., 28.1., 11.2.
Všetky termíny sú v M-VIII, skúška začína 9.00 spoločnou písomkou.

Dnes na cvičení niekto spomínal, že termín 14.1. (ak som si dobre zapamätal) sa prekrýva s nejakou písomkou z analýzy.
Dajte mi, prosím, vedieť, či sa tá písomka týka všetkých. Ak je to tak, tak by sme mohli termín v druhom týždni presunúť z utorka na iný deň. (Takisto ak máte ten týždeň niečo iné, čo sa týka väčšiny z vás, tak mi o tom dajte vedieť, aby som to nedal na taký deň.)
JakubNovak72
Posts: 26
Joined: Sun Oct 27, 2013 12:58 am

Re: Termíny skúšok

Post by JakubNovak72 »

Pisomka z analyzy sa tyka vsetkych. Jediny volny termin v ten tyzden - kde nie je ziadna ina skuska vypisana - je v piatok 17.1.
Martin Sleziak
Posts: 5582
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Termíny skúšok

Post by Martin Sleziak »

JakubNovak72 wrote:Pisomka z analyzy sa tyka vsetkych. Jediny volny termin v ten tyzden - kde nie je ziadna ina skuska vypisana - je v piatok 17.1.
Presunul som teda ten termín na piatok. Ešte v prvom príspevku som zle napísal miestnosť. Je to teda teraz takto:

Termíny: 8.1., 17.1., 21.1., 28.1., 11.2.
Všetky termíny sú v M-VII, skúška začína 9.00 spoločnou písomkou.
Post Reply