Nákup kníh z vydavateľstva UK

Moderators: Martin Sleziak, Ludovit_Balko, Martin Niepel, Tibor Macko

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5517
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Nákup kníh z vydavateľstva UK

Post by Martin Sleziak »

Na tomto mieste to spomínam najmä v súvislosti s literatúrou na tento predmet. Viac sa k nej dá nájsť tu: viewtopic.php?t=1334
V súvislosti s týmto predmetom ide hlavne o bielu a zelenú knihu.
Mali by byť k dispozícii aj v knižnici  - ale možno niektorí z Vás budete chcieť mať aj vlastnú kópiu.
  • Korbaš, J.: Lineárna algebra a geometria. UK, Vydavateľstvo UK, (Z tejto knihy nedávno vyšlo druhé vydanie.)
  • Korbaš, J., Gyürki, Š.: Prednášky z lineárnej algebry a geometrie. UK
Samozrejme, možno budete mať záujem aj o iné knihy z vydavateľstva UK - v súvislosti s inými predmetmi.

Na stránke vydavateľstva je medzi predajňami síce uvedená predajňa PACI na PriF - čo je odtiaľto pár krokov. V skutočnosti to je ale neaktuálna informácia a žiadne tituly z Vydavateľstva UK tam už nepredávajú.
Teda ak by si človek chcel kúpiť nejakú literatúru, pre FMFI momentálne nefunguje žiadna predajňa a treba si ju objednať mailom. (Dajú sa potom vyzdvihnúť na Polygrafickom stredisku, čo je tiež kúsok od matfyzu.)

Takýto systém - každý by si mal individuálne objednať knihu mailom z vydavateľstva - mi pripadá komplikovaný.
Preto som urobil takú vec, že som kúpil niekoľko kusov zelenej aj bielej knihy - ak niekto z Vás bude mať o ne záujem tak Vám ich môžem predať. (Za rovnakú cenu za akú som ich kúpil. Určite to nerobím preto, aby som si takto privyrobil - robím to preto, že sa mi zdalo jednoduchšie objednať rovno viacero z nich naraz.)

Ak by ste chceli kúpiť aj nejaké iné knihy z ich ponuky - napríklad na iné predmety - tak vám s tým tiež môžem pomôcť. (Prinajmenšom určite odporúčam si skúsiť objednať viac vecí naraz - nech nemusíte riešiť veci ako objednávka, prevod, vyzdvihnutie pre každú knihu zvlášť.)
Post Reply