Je ešte záujem o riešenie úloh za body?

Moderator: Martin Sleziak

Post Reply
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Je ešte záujem o riešenie úloh za body?

Post by Martin Sleziak »

V tomto topicu viewtopic.php?f=34&t=587 som písal úlohy, za ktoré ste mohli získavať body.
Boli viacmenej totožné so sadami úloh, ktoré som používal predtým viewtopic.php?f=34&t=182 - akurát sa občas možno posunulo číslovanie. V minulosti tieto úlohy zopár ľudí vyriešilo.

Otázka je, či ich riešenia mám presunúť sem (momentálne sú skryté). Tým by ste stratili možnosť získať za danú úlohu body. (Ale určite zostane ešte zopár úloh, ktoré tam vyriešené neboli.)

Alebo či chcete ešte aj počas skúškového odovzdávať body za úlohy. (V takom prípade by som tie staré riešenia sem nepresúval.)

Možno ste si aj všimli, že som takto presúval riešenia niektorých úloh, čo už tento semester boli vyriešené.

Toto je relevantné hlavne pre ľudí, ktorý sú aktívny na fóre. Tak sa tu skúste ozvať. Ak nebudú nejaké veľké protesty ľudí, ktorí by ešte chceli nazbierať nejaké body, tak by som tie riešenia mohol v sobotu presunúť.
kovacs39
Posts: 11
Joined: Wed May 01, 2013 10:03 pm

Re: Je ešte záujem o riešenie úloh za body?

Post by kovacs39 »

Mna by zaujimali hlavne ulohy na symetricke polynomy a jordanov normalny tvar.

Ak sa ich teda spoluziaci nechystaju riesit ja som za zverejnenie starych rieseni :).
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Je ešte záujem o riešenie úloh za body?

Post by Martin Sleziak »

kovacs39 wrote:Mna by zaujimali hlavne ulohy na symetricke polynomy a jordanov normalny tvar.
K tomuto napíšem toľko, že medzi tými starými riešeniami je Jordanov tvar, ale nie je tam nič na symetrické polynómy. Tie teda zostanú stále k dispozícii na riešenie.

Čiže máte o motiváciu viac vyriešiť niečo na symetrické polynómy - okrem zisku bodu pomôžete aj spolužiakovi.

Ak sa mi však podarí nájsť si čas, tak nejaké riešené úlohy na sym. polynómy sem dám aj ja.
mikusovsky1
Posts: 8
Joined: Tue Jun 25, 2013 6:09 pm

Re: Je ešte záujem o riešenie úloh za body?

Post by mikusovsky1 »

Ja mám záujem o zverejnenie starých riešení.
Rabatin
Posts: 24
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:05 pm

Re: Je ešte záujem o riešenie úloh za body?

Post by Rabatin »

Ja mam este zaujem o riesenie uloh na fore, ale ak som jediny, tak to nema vyznam zdrzovat zo zverejnovanim uloh. Hovorili ste, ze su este nejake nevyriesene ulohy z minuleho roka, takze asi sa najde aj nieco zaujimave. Teraz momentalne riesim ine skusky.
Martin Sleziak
Posts: 5555
Joined: Mon Jan 02, 2012 5:25 pm

Re: Je ešte záujem o riešenie úloh za body?

Post by Martin Sleziak »

Keďže všetci, čo zatiaľ reagovali, boli za "odkrytie" starých riešení (resp. 2 z vás za a 1 sčasti za), tak som všetky staré riešenia presunul do tohoto subfóra.

Ak to bude pre vás užitočné pri pozeraní si starých riešení, tu by mal byť zoznam liniek (snáď som tam nič omylom nevynechal).
Ale ľahšie sa vám asi budú pozerať (podľa mňa) cez fórum ako cez tieto linky - tam vidíte aj názvy, snáď sú väčšinou napísané tak, že zhruba vidno, o čo v danej úlohe resp. riešení ide.

* viewtopic.php?t=183
* viewtopic.php?t=186
* viewtopic.php?t=188
* viewtopic.php?t=189
* viewtopic.php?t=193
* viewtopic.php?t=194
* viewtopic.php?t=197
* viewtopic.php?t=198
* viewtopic.php?t=202
* viewtopic.php?t=204
* viewtopic.php?t=205
* viewtopic.php?t=209
* viewtopic.php?t=226
* viewtopic.php?t=232
* viewtopic.php?t=233
* viewtopic.php?t=253
* viewtopic.php?t=257
* viewtopic.php?t=258
* viewtopic.php?t=259
* viewtopic.php?t=263
* viewtopic.php?t=264
Post Reply